Dostawa i płatności

Bezpieczeństwo przesyłki

Przykładamy dużą wagę do bezpiecznego pakowania produktów tak aby dotarły do Ciebie w stanie idealnym. Używamy do tego celu folii bąbelkowej, styropianu, miękkich wypełniaczy i grubych kartonów. Bardzo staramy się, aby przesyłka do Ciebie była odpowiednio zabezpieczona, jeśli jednak wygląda na uszkodzoną w czasie transportu, odmów przyjęcia towaru i spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Jeśli możesz, wykonaj zdjęcia zniszczeń i dołącz do korespondencji reklamacyjnej.


Dostawa

Staramy się, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej, zwykle trwa to nie dłużej niż 2-3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia. Przy dużej liczbie zamówień czas ten może się wydłużyć nawet do 7-10 dni od momentu złożenia zamówienia. Jeśli spotkają nas jakiekolwiek trudności i nie będziemy w stanie zrealizować Twojego zamówienia w zadeklarowanym czasie, skontaktujemy się z Tobą.


Formy płatności – jak mogę zapłacić za zamówienie?

 

1

Tradycyjny przelew na nasze konto

po wyborze metody płatności formą tradycyjną na Twoje konto mailowe wyślemy maila z danymi do wpłaty

2

Płatność on-line (przedpłata) – za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayU.pl możesz zapłacić:

  • kartą kredytową: Visa, MasterCard, Diners Club/Discover, POLCARD, JCB, Maestro
  • szybkim przelewem elektronicznym: lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia
  • zwykłym przelewem bankowym: wygenerowany podczas składania zamówienia druczek należy wydrukować lub przepisać dane do przelewu na czysty formularz; można przesłać nam zeskanowane potwierdzenie dokonania przelewu, co znaczenie przyśpieszy zaksięgowanie wpłaty

Współpracujemy z agentem rozliczeniowym PayU, który umożliwia dokonanie płatności kartami (Visa, MasterCard) oraz szybkimi przelewami z banków (mBank, MultiBank, Inteligo, Bank Zachodni WBK, iPKO, AliorSync, Nordea, PeKaO).

3

Płatność on-line – PayPal

Wybierz płatność przez PayPal, a na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.Szczegóły dotyczące usługi PaPal znajdują się na stronie : https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/home


 

Bez względu na wybrany sposób zapłaty, nie będziesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.